Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotografie
Dělnická 643/40, Praha 7, Praha
· Nyní zavřeno (11:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Big Smokers

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Název tohoto nového podniku bych nespojoval s kuřáky, leč přeložil bych jej spíše jako Velcí uzenáři – vábivá vůně spojená s uzením masa člověka hned půvabně popotáhne za nos při vstupu do podniku. Já osobně bych podnik přirovnal ke Kantýně od Ambiente (pokud to někdo ještě neznáte, tak Kantýna je ráj pečeného masa, které se vám jak lahodný dort rozplývá na jazyku) jen s tím rozdílem, že tu mají také servírovací tácy, ale menší, také tu mají pěknou nabídku masa, ale užší, také tu mají pekelné ceny, ale ne tak vysoké, podnik také sídlí v prostoru původně určeném pro něco jiného, ale více strohém… Jen ta kvalita masa je tu také prostě skvělá! Připravte si peněženku a vyrazte sem. Asi nejlepší je u výdeje říci kuchaři, jaké masíčko si přejete a v jakém množství. Pak už jen vychutnáváte a zažíváte nirvánu.

Jenda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba