Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 120x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bibimbap Korea

Přehled hodnocení
93% celkově
92% personál
82% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 80x
4 37x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
První návštěva v restauraci Bibimbap Korea překonala naše očekávání. Výborná jídla - měli jsme tradiční Bibimbap, Čejuk-pokum-bap a Bulgogi-bap, což byla podle obsluhy napoprvé "nutná" klasika. Mimochodem obsluha zaslouží zvláštní ocenění - milá, příjemná a ochotně vše vysvětlí a poradí. To je při exotice podávaných jídel hodně potřeba. Takže - výborný zážitek!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V záplalvě pseudo čínských a vietnamských restaurací je korejská zářným representantem východoasijské kuchyně. Kvalita pokrmů vysoko překračuje cenovou úroveň. Návštěvuji doporučuji,
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Korejské jídlo jsme jedli teprve potřetí v životě, tudíž se zatím těžce porovnává kde co bylo lepší, nicméně jsme z naší první návštěvy tohoto podniku byli velice nadšení a těšíme se na příští návštěvu. Jídlo bylo skutečně ostré a tvářili jsme se překvapeně i přes upozornění v jídelním lístku a také upozornění ze strany obsluhy. Měli jsme hovězí bulgogi, jednou se zeleninou a rýží a druhé pouze s rýží. To se zeleninou bylo příjemnější, jelikož zelenina zjemňovala pálivost celého pokrmu. Zaujalo nás, že se obsluha bavila s korejskými hosty korejsky. Korejských hostů bylo přítomno během naší návštěvy více, jak nás domácích, což v nás vzbudilo také hodně pozitivní odezvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět naprosto fantastický autentický zážitek, přitom se jedná o jídlo, které by si mohl člověk dávat klidně každý den. I přes znatelné zdražení jsou ceny pořád velmi přijatelné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající korejská kuchyně s bohatým menu a příjemnou obsluhou. Jídlo bylo opravdu vynikající (pikantní varianta VÁŽNĚ PÁLÍ), od kimchi přes bulgogi až po bibimbap. Snad jen prostředí by mohlo být utulnejsi. Přesto 5/5.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jidlo skvele! Vyborne polevky, salaty, kimchi, moc jsme si pochutnali. Utrata vcetne piti 1000 pro 4. V restauraci chybi vesaky a obsluha byla mila, ale trochu rozlitana, roztekana. Torsku to kazilo jinak vyborny dojem z jidla.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Nemám reálnou zkušenost s návštěvou Koreje, ale usuzuji, že vzhledem k obsazení kuchyně i většiny stolů korejci / asijaty, je místní kuchyně poměrně autentická. Měli jsme smaženou rýži a samozřejmě Bibimbap a Kimchi. Všechno skvělé, určitě se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Je patrne uprava jidelniho listku, maji nove dve polevky /porce nejsou nejmensi) ale rozhodne stoji za to. Velmi mila a pozorna obsluha, ani ve 14h mimo spicku obeda nebyla restaurace prazdna.
Restaurace Bibimbap Korea Restaurace Bibimbap Korea

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO