Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 73x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bibimbap Korea

Nevelká korejská restaurace, kde za poměrně nízké ceny podávají čerstvě připravené korejské pokrmy zhotovené za použití originálních korejských surovin přírodního původu. Dbají zde na zásady zdravé výživy, do jídel nepřidávají umělé přísady.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
we decided to head to bibimbap for lunch (for the first time) and, i must admit, the food tastes better over dinner! i mean the food was still good but it goes better when's dark outside!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je hezky zařízená, stoly obsluha po každém zákazníkovi uklidí a připraví pro nové zákazníky. Hůlky jsou zde kovové a z jedné strany ploché, což může jídlo trochu zkomplikovat, ale chce to jen trochu cviku. Jídlo nás opravdu nadchlo, všechno, co jsme ochutnali, bylo výborné. Až na kimči, ale to je jen o chutích lidí, půlce to chutnalo, půlce ne. :-) Doporučuji ochutnat i nabízené čaje - zázvorový, citronový a švestkový, všechny byly výborné. Co mě opravdu otrávilo, byla obsluha. Slečny byly sice příjemné a ochotné, ale člověk je musel zastavovat, aby si mohl objednat (a to ještě někdy na dvakrát), dlouho nechávaly na stolech prázdné talíře a poznámka kamarádovi, že tu lžíci z polévky by si měl nechat na další chod, to se vážně nehodí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO