Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 94x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bibimbap Korea

Nevelká korejská restaurace, kde za poměrně nízké ceny podávají čerstvě připravené korejské pokrmy zhotovené za použití originálních korejských surovin přírodního původu. Dbají zde na zásady zdravé výživy, do jídel nepřidávají umělé přísady.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající Bulgogi Bibimbap. Rýže, mleté hovězí maso, salátek a výborná korejská pálivá pasta. Podávané s kimči a vývarem. Přítelkyně klasický bibimbap a oba velmi spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
This place serves the best bibimbap in Prague. The atmosphere is casual and relaxed - do not expect anything fancy. The food however is really good. The owner and staff are also kind. Definitely recommended.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opět jsme se nezklamali.. Výborné jídlo, milá obsluha, pan majitel nám nakonec přišel popovídat o tradiční kuchyni,.. zkrátka příjemný večer v Bibimbap. Jen poznámka k tomu, že ani tady se s prvním prosincem nevyhnete zdražení.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO