Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

2 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Bezměrovský dvůr

Bezměrovská dvůr svým hostům k posezení bar s kapacitou 45 osob, restauraci, kavárnu s otevřeným krbem o kapacitě 45 osob, sklípek a vinárnu o kapacitě cca 20 osob, salonek a letní zahradní restauraci - kapacita cca 100 osob. Můžete zde v domácí atmosféře vychutnat kulinářské umění místní kuchyně. Grilování na dvoře v letním období je velmi vyhledávaným způsobem rodinných a společenských oslav. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno