Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Beseder

Restaurace Beseder je zaměřena na grilované masové speciality a středomořskou kuchyni. V nabídce naleznete piva z minipivovarů a portugalská vína. Restaurace se nachází uvnitř multifunkčního areálu Balabenka Point a je přímo napojena na Galerii Hala C, kde probíhá řada kulturních akcí. Restauraci Beseder, která je otevřena pro širokou veřejnost, si lze pronajmout i na soukromé akce. Do pronájmu jde zahrnout i galerii, čímž vznikne prostor o velikosti 300 m2 pro cca 150 lidí. Součástí restaurace je i 100 m2 prostor, který lze využít jako VIP salonek nebo zasedací místnost.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba