Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Beseda Lovosice

V přízemí budovy se nachází klasická česká pivnice, která je rozdělena na 3 části.
Výčep je umístěn vedle tzv. "jeskyně" (cca 30 osob). Pivnice je vybavena masivními dřevěnými lavicemi a stoly. Samozřejmostí jsou 2 velké plazmové televize, které umožňují sledovat sportovní přenosy. K dispozici je i letní terasa, která umožňuje příjemné posezení pro cca 50 osob. V restauraci a na terase nabízí polední menu a široký sortiment hotových a minutkových jídel. Na čepu pivo z tanku.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba