Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Beseda café & bistro

Beseda nabízí vynikající italské espresso nejvyšší kvality, které připravují a podávají na mnohé způsoby. Zde si můžete vybrat z široké nabídky rozlévaných i láhvových vín, nebo z osmi druhů čepovaných piv. Pečou dorty i bezlepkové, frgály, bábovky, záviny a to dle tradičních a osvědčených receptů. Připravují jídla na „malý hlad“, toasty, panniny, chlebíčky, obložené talíře plné sýrů, uzenin a čerstvé či nakládané zeleniny.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Václav Vávra
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Tuto kavárnu musím hodnoti velmi pozitivně, protože se nachází v krásném prostředí obce Čeladná, v podhůří Beskyd. Zaujme vás interiér i nabídka káv a zákusků. Obsluha bez chyby a ceny příznivé.

janmanas
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba