Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotografií

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Beseda

Pokud se chcete dobře naobědvat, vychutnat si kávu a sladký dezert nebo večer posedět s přáteli u vína či piva, vítejte v Besedě. Každý den připravují z čerstvých surovin polední menu, které servírují tak, aby hostům připravili opravdový zážitek z dobré gastronomie. Pečou domácí dorty, koláče a různé dezerty. V nabídce mají teplé a studené nápoje, domácí limonády a alkoholické či nealkoholické koktejly. Jsou pyšní na to, že vám mohou nabídnout ta nejlepší vína od moravských vinařů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Nová kavárna, která nahradila dřívější Café Avion a stejně jako předchůdce nabízí příjemné prostředí, wi-fi připojení a venkovní terásku. Z nabídky nápojů zde najdete kromě kávy a nápojové klasiky i čepované plzeňské či základní portfolio Zámecké palírny Blatná.

bidlobox
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba