Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovar Berounský medvěd

Přehled hodnocení
79% celkově
80% personál
78% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 4x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milý personál. Podnik mě potešil vnitřkem i když z venku nepusobí nejak krásně. Jidlo velmi chutné. Pivo taky výborné a ceny přijatelné. Určitě za mě mohu doporucit. Ráda navštívím znova tuto restauraci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci velmi škodí venkovní prostředí, ale pokud se člověk nenechá odradit a vstoupí, ocitne se najednou úplně v jiném světě... Ten kontrast je obrovský! Jídlo bylo moc dobré, obsluha milá, ale trochu matoucí bylo placení na závěr. Ale jako podnik pro levný a chutný oběd mohu doporučit!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Posezení v pivovaru Berounský Medvěd je velmi příjemné a zkoušení různých pivních speciálů vydrží člověku dlouho. Zážitek je podtržen výborným jídlem a příjemnou obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace: okamžitá reakce, vynikající domluva ohledně našich požadavků, vstřícnost, ochota. Velmi dobrá orientace na webových stránkách. Oběd: Velmi milý personál, vstřícný a tolerantní k dětem, schopný splnit všechna přání jak dospělých tak dětí. Jídlo vynikající. Rychlá obsluha. Dobré pivo. Všem doporučuji! Poloha restaurace: Pro nás v pracovní den velmi důležité - blizko vlakového a autobusového nádraží! Cena: Velmi přijatelná cenová hladina za skutečně dobré jídlo!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Navstivili jsme s partou jak vyrobni, tak restauracni prostory pivovarku. Exkurze rychla a na informace perfektni, doporučujeme. Hospudka stylove a vkusne vyzdobena. Obsluha usmevava a ochotna. Gulasek ctyrykrat a shodli jsme se na tom ze byl celkem horke a silne chuti, coz brano jako fakt nikoli jako nedostatek neb co kuchar, to jiny gulas. Steaky OK. Polevka vyvarova dobra. Pivo je skvele! Z vyletu jsme zasli jeste pred odjezdem na "jedno" a navic koupili nekolik litrů i na doma :). Celkove vzhledem k cenove hladine jsme byli vsichni spokojeni a doporucujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Hospůdka, která asi zanechá rozpaky u mnoha lidí. Výborné pivečko, jídlo - klasika, která nepřekvapí ani neurazí, obsluha v pohodě - jen občas si vás nevšimnou - hlavně, když sedíte venku. Co je však velmi velmi ne-e, to je prostředí kolem. Člověk si připadá, jako když jde do sběrného dvora, nebo někam na ten způsob...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Uvnitř velmi pěkná restaurace s příjemnou a milou obsluhou. Jídlo bylo vynikající. Cenově přijatelná. Pouze bych doporučil úpravy okolí. Není to příjemné pro oko.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO