Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovar Berounský medvěd

V prostorách domácího pivovaru Berounský medvěd je zřízena Pivovarská restaurace. Ta nabízí speciality české kuchyně, minutky a k tomu vlastní pivo Berounský medvěd 11° světlý ležák, 13° tmavý speciál. Pivovarská restaurace pojme až 100 hostů, salonek "šalanda" v prvním patře pohodlně usadí až 70 osob. V prostorách restaurace lze pořádat oslavy, rauty atd. pro větší i menší společnost.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milý personál. Podnik mě potešil vnitřkem i když z venku nepusobí nejak krásně. Jidlo velmi chutné. Pivo taky výborné a ceny přijatelné. Určitě za mě mohu doporucit. Ráda navštívím znova tuto restauraci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci velmi škodí venkovní prostředí, ale pokud se člověk nenechá odradit a vstoupí, ocitne se najednou úplně v jiném světě... Ten kontrast je obrovský! Jídlo bylo moc dobré, obsluha milá, ale trochu matoucí bylo placení na závěr. Ale jako podnik pro levný a chutný oběd mohu doporučit!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Posezení v pivovaru Berounský Medvěd je velmi příjemné a zkoušení různých pivních speciálů vydrží člověku dlouho. Zážitek je podtržen výborným jídlem a příjemnou obsluhou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO