Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bernard Pub

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Když dostaneme pozdě večer chuť na pivo, Bernard je jasná volba. Pivo zde mají skvělé, výběr je velký a ceny příjemné. Obsluha je vždy milá a rychlá a vaří pozdě do večera.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud hledáte v okolí místo, kam zajít později večer na pivo nebo na něco dobrého k jídlu, určitě můžu Bernard Pub doporučit. Obsluha je rychlá a milá, ceny více než příznivé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bernard Pub je záruka kvalitního piva, dobrého posezení a skvělé obsluhy. Mají otevřeno do 2 do rána a skoro pořád mají plno. Ráda se sem vracím, stojí to za to.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bernard Pub je sázka na jistotu. Otevřeno mají dlouho do noci, což považuji za velkou výhodu. Obsluha je milá a rychlá, absolutně adekvátně se chová typu podniku. Pivo samozřejmě super.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bernard Pub je pro mě záruka velmi dobré kuchyně a skvěle načepovaného piva. Obsluha je vždy moc příjemná a rychlá, takže se se ráda vracím. Kvituji nadstandardně dlouhou otevírací dobu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bernard pub nikdy nezklame. Mají dlouhou otevírací dobu, takže sem většinou přijdu až pozdě večer. Místo se vždycky najde, obsluha je rychlá a milá a pivo parádní.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rychlý a příjemný personál, výborné pivo - na výběr spoustu druhů. Jídlo také chuťově dobré, v poslední době obměnili kuchyni a rozhodně jim to svědčí. Ráda se sem vracím a určitě podnik doporučuju.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO