Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bernard Pub

Na čepu tu mají světlé výčepní, vychutnáte si lahodné nefiltrované a znalci ocení "nejlepší černý ležák světa" ( World Beer Awards 2011, 2010 ). Nabídku čepovaných piv doplňuje kompletní lahvový sortiment z produkce Rodinného pivovaru Bernard v čele se svou "vlajkovou lodí" - Svátečním ležákem. A pokud řídíte, pak si můžete vybrat z řady Bernard s čistou hlavou, v níž na vás kromě klasického světlého a polotmavého nealkoholického piva čekají i Švestka a Višeň, které ocení nejen ženy. A pokud vás přepadne chuť na něco dobrého, je pro vás připravena nabídka tradičních českých specialit, které jsou připravovány pouze z těch nejlepších domácích surovin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Když dostaneme pozdě večer chuť na pivo, Bernard je jasná volba. Pivo zde mají skvělé, výběr je velký a ceny příjemné. Obsluha je vždy milá a rychlá a vaří pozdě do večera.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud hledáte v okolí místo, kam zajít později večer na pivo nebo na něco dobrého k jídlu, určitě můžu Bernard Pub doporučit. Obsluha je rychlá a milá, ceny více než příznivé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Different types of beer were very good, I've had quite a good time, thanks to the personnel of the restaurant, who were very friendly and attentive, but not intruding or overly-attentive. The perfect balance!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO