Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bernard Pub

Na čepu tu mají světlé výčepní, vychutnáte si lahodné nefiltrované a znalci ocení "nejlepší černý ležák světa" (World Beer Awards 2011, 2010). Nabídku čepovaných piv doplňuje kompletní lahvový sortiment z produkce Rodinného pivovaru Bernard v čele se svou "vlajkovou lodí" - Svátečním ležákem. A pokud řídíte, pak si můžete vybrat z řady Bernard s čistou hlavou, v níž na vás kromě klasického světlého a polotmavého nealkoholického piva čekají i Švestka a Višeň, které ocení nejen ženy. A pokud vás přepadne chuť na něco dobrého, je pro Vás připravena nabídka tradičních českých specialit, které vaříme pouze z těch nejlepších domácích surovin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí je skvělé, pivo výborné a obsluha je milá, usměvavá a vtřícná. Nebyl jsem poprvé a rozhodně ne naposled.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bernard Pub je sázka na jistotu. Otevřeno mají dlouho do noci, což považuji za velkou výhodu. Obsluha je milá a rychlá, absolutně adekvátně se chová typu podniku. Pivo samozřejmě super.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bernard Pub je pro mě záruka velmi dobré kuchyně a skvěle načepovaného piva. Obsluha je vždy moc příjemná a rychlá, takže se se ráda vracím. Kvituji nadstandardně dlouhou otevírací dobu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO