Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Bernard Pub U Jezera

Přijďte ochutnat jedinečné pivo do originálního Bernard Pubu v Centrálním parku! A pokud vás přepadne chuť na něco dobrého, je pro vás připravena nabídka tradičních českých specialit, které zde vaří pouze z těch nejlepších domácích surovin.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Musím přiznat, že jsem od tohoto podniku čekala víc. Chápu, že funguje teprve krátce a spousta nedostatků časem zmizí. Ale i přesto musím několik věcí vytknout. Předně samotné jídlo. Polívka vodová, skoro bez chuti. Navíc servírovaná v naprosto nepraktickém talíři/misce. Hlavní chod - karbanátek vařící tak, že jsem musela chvilku počkat, než se dal jíst, ale bramborová kaše vlažná. Na tom by chtělo zapracovat. Dále mají u poledního lístku v menu zajímavou věc - čas přípravy. To mi přijde trošku trapné. Jako by se chtěli bránit případným stížnostem... Obsluhu bych si v takovém podniku představovala trošku svižnější a k hostům přátelštější. Podnik hodnotím jako průměr, který neurazí ani nenadchne. Zároveň má ale velký potenciál, tak snad ho naplno využije.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba