Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 294x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bernard Pub Anděl

Přehled hodnocení
85% celkově
86% personál
82% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 112x
4 152x
3 29x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Sotva jsme sehnali stůl. Místo bylo plné do posledního místa, ale obsluha přesto vše skvěle stíhala. Pokud chodíte často začne Vás trochu vyvádět z míry omezený výběr z jídelního lístku. Nicméně Bernard pub je a bude hlavně o pivu.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jestli si nějak představuji kvalitní restauraci, s ochotnou a milou obsluhou a božským jídlem, tak je to tato restaurace. Tatarák byl namíchaný, což oceňuji a křidélka byla fenomenální. Mí přátelé naopak mají tatarák raději dle vlastní chuti a tak vznesli malou, ale dobře míněnou výtku servírce, že by byla možnost se zeptat hosta. Servírka mile a zdvořile odpověděla, že o variantě uvažují a že to určitě probere s vedením. TAHLE SE MÁ CHOVAT a TOHLE ať se ostatní naučí. Bravo, bravo, bravo.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení u dobrého pivka v příjemném prostředí. Restaurace je sice jako kuřácká, ale v zadní části restaurace je prostor, kde kuřáci nebyli díky odvětrávání ani kouř nebyl cítit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje první návštěva byla opravdu příjemná. Dali jsme si žebírka a kuřecí křidýlka. Obě jídla de podávají se sýrovou omáčkou, která je naprosto bez chyby a výborně se k jídlům hodí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Really nice food and good beer.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Bernard Pub Anděl se může chlubit velice ochotnou obsluhou, širokou a hlavně pestrou nabídkou piv Bernard a moc dobrým tatarákem. Kvituji také velkou vodu za symbolických pár korun. Jediné mínus spatřuji v propojené kuřácké i nekuřácké části. Jinak mohu jen doporučit!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné překvapení, Bernard Pub na Andělu znám především jako jednu z těch kvalitnějších restaurací na obědy na Smíchově a až do včerejška jsem tady nebyla ve večerních hodinách. Obsluha byla pozorná a velmi ochotná (to se v poledne ne vždy podaří :-) a jídlo moc dobré. Pivo také skvělé a perfektně načepované. Za mě včera na jedničku :-)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
S kamarádkou jsme tu byly moc spokojené, především zásluhou výborného jídla a piva - což je u podniku takového typu to hlavní. Určitě se někdy zase moc rády vratíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci musim jednoznacne doporucit. Moderni prostory, prijemna obsluha a dobre jidlo. Na tuto kombinaci nelze nic vytknout. Zkuste prijit a ohodnotit sami.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO