Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 17x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Benada Ústí nad Labem

Přehled hodnocení
83% celkově
78% personál
79% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 8x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Kvalitní jídlo za cenu, která přímo neodpovídá, ale není o tolik prestřelená. Personál byl velmi hlučný. Rozhodně bych pochválil předkrm, který byl připraven z výborných surovin.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné polední jídlo za dostupné peníze v příjemném prostředí. Personál milý, často obsluhují i učňové, jsou fajn a snaživí. Vhodné i jako místo pro bussines lunch.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Odeslal jsem na e-mailovou adresu restaurace tento text: Vážení, dnes večer jsme s přáteli navštívili uvedenou restauraci. Odpoledne jsme si na webové stránce restaurace prohlédli menu à la carte, velmi nás proto překvapilo, že předložený jídelní lístek byl jiný - např. nenabízel dýňovou polévku, bažantí prso a další položky. Obsluhující personál nám sdělil, že "zřejmě děvčata v kanceláři zapomněla aktualizovat web...". Přitom to není poprvé, co jsme tuto zkušenost měli. Zřejmě "děvčata v kanceláři" mají jiné zájmy než aktualizaci menu na webu... Objednali jsme si jídlo i pití - aperitiv: 2 x portské a 2 x campari, lahev vína Sauvignon pozdní sběr (jediné bílé víno z domácí nabídky...). Jídlo bylo bez chyby, víno, tak jako už při předchozích návštěvách, bylo teplé. Obsluha nám sdělila, že jim nefunguje vinotéka a že si víno musíme vychladit v nádobě s ledem, v níž nám byla lahev předložena. Je to poněkud zvláštní, je-li víno (litr v přepočtu za 400 Kč) servírováno v pokojové teplotě a vychladit si ho musíme sami...nemyslíte? V průběhu naší večeře personál čistil vedlejší stoly a židle čisticími prostředky, které svým pachem nepřispívaly k příjemnému prostředí. Je to poněkud zvláštní, když během normální doby obsluhy současně probíhá úklid... Tento e-mail prosím neberte jako stížnost, ale - jak jsem uvedl již v předmětu - za zpětnou vazbu, pokud o ni máte zájem, která by vám umožnila přemýšlet o možnostech zlepšení služeb zákazníkům. Ceny nejsou opravdu nikterak nízké (1,5 deci rozlévaného vína za 60 Kč, zázvorový čas s medem za 55 Kč...), ale personál (zjevně učňové) se především baví mezi sebou u pultu, ale klidně zapomene, že tam jsou jacísi zákazníci/hosté - proto třeba zcela zapomněl na to, že jsme si objednali k jídlu pivo...A to nemluvím o detailech, jako je fakt, že jídlo bylo nejdříve servírováno nám, dvěma mužům, a potom, po nějaké době, našim ženám...Poněkud neobvyklé v restauraci této cenové úrovně... Je nám opravdu líto, že úroveň restaurace, do které již léta chodíme, dosti rychle klesá. Byli bychom velmi rádi, kdybyste přijali opatření, která by Benadu vrátila tam, kde kdysi - v době jejího počátku existence - byla. Je to opravdu škoda.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Ochotný a rychlý personál, příjemné prostředí, chutné jídlo a ošetřené nápoje. Možnost platby kartou, zájem o hosty.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Taková klasická hospůdka, která není luxusní, ale útulná. Ochutnali jsme tataráček a moc jsme si pochutnali. Pivečko bylo jako křen. Až na chybějící mýdlo na toaletách jsme nespatřil žádnou chybu...
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tato restaurace, ktera patri k hotelu Clarion nepůsobila vubec dobře na první dojem. Přesto jsme zkusili capuccino, ktere bylo hodne daleko od tohoto nazvu. Zakusek s brusinkami bych rekla, ze byl uz starsi. No a jidlo jsme si raději nedali. Bylo tam i prázdno a cisniku asi 5.
Restaurace Benada Ústí nad Labem
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili v době obědů a využili jsme venkovní terasu. Jídlo bylo vynikající a personál velice milý a ochotný. Určitě příště navštívíme znovu.:)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V Benade jsem vzdy velice spokojen hrozne mi chutna je to tedy drazsi nicmene opravdu dobre. Dnes bych vytknul jedine a to je radio co bylo vcelku nahlas nicmene i tak jsem byl spokojen a mohu doporucit.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsem trochu hledal. Navigace v telefonu nestačila a na ulici jsem ji nenašel... Obsluha byla příjemná i přes to, že už skončila doba meníček mi ještě hotovky nabídli. Polévka byla dobrá, hlavní jídlo také. Doporučuji k návštěvě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velmi příjemná, protředí hezké, jídlo dobré. U menu jsou ceny trochu vyšší než u běžných restaurací, ale jídlo má úroveň, min. jedno jídlo bývá v trochu vyšší cenové relaci, ale je jiné než běžný oběd. Vracíme se rádi a ochutnáváme další jídla.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO