Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace BelzePub

Belzepub je již „starousedlíkem“ mezi žižkovskými bary. Free wifi, stolní fotbálky, šipky, flipper, možnost rezervace celé hospody, individuální přístup a možnost vytvoření menu přímo na míru a obsluha připravená vyřešit vše, na co si vzpomenete, to je Belzepub! Koncept tohoto podniku je nabízet možnost posedět, popít, ale i se kvalitně najíst na jednom místě a to nejen pro vegany a vegetariány, ale i masožrouty. Už nemusíte vymýšlet kam vzít svého kamaráda, co nejí nebo naopak jí maso, abyste byli všichni spokojeni! Zde si můžete pochutnat všichni.. Třeba i Vás přesvědčí místní vegie burgery, že i bez masa to může chutnat ;) 

Kuchyně je otevřena do 22 hodin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO