Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 41x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bellevue Restaurant

Výborná mezinárodní kuchyně, působivý interiér z dílny úspěšných designerů Ronyho Plesla a Báry Hamplové, perfektní servis a fascinující výhled na Pražský hrad a Karlův most. Restauraci Bellevue doporučuje slavný průvodce Michelin a v The New York Times o ní napsali: Jasná špička současné scény v Praze.

Menu plné mezinárodních specialit má na triku zkušený šéfkuchař Petr Bureš, který nejradši kombinuje chutě Francie, Itálie a Asie. Restaurace je proslulá i úžasnými dezerty a pestrým výběrem kvalitních vín.

Působivou atmosféru obstarává elegantní interiér s vysokými klenutými stropy a originálními skleněnými prvky Ronyho Plesla – jednoho z nejznámějších českých designérů, který slaví úspěchy doma i v zahraničí. Jeho díla vystavují galerie po celém světě. Příjemné posezení nabízí také romantická terasa.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo vynikající, porcemi se však nepřejíte, ale to se ani v takovéto restauraci neočekává, personál pozorný, milý, prostředí úžasné - výhled na pražský hrad. Vyšší cenova hladina,odpovídá však kvalitě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Myslím, že zde jsou slova zbytečná, tohle prostě člověk musí zažít! Doslova chuťový orgasmus, špičkový servis a krásný výhled na Pražský hrad. Restauraci všem vřele doporučuji a už se těšíme na příští návštěvu!
Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Star Wars - tradiční souboj dvou kuchařů s michelinskými hvězdami. tentokrát na pomerně volné téma, takže porovnávat jídla bylo těžké, jelikož většina byla vynikající. 5 chodů krát 2 kuchaři bylo až moc, ale jídlo bylo skvělé
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO