Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 42x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bellevue Restaurant

Výborná mezinárodní kuchyně, působivý interiér z dílny úspěšných designerů Ronyho Plesla a Báry Hamplové, perfektní servis a fascinující výhled na Pražský hrad a Karlův most. Restauraci Bellevue doporučuje slavný průvodce Michelin a v The New York Times o ní napsali: Jasná špička současné scény v Praze.

Menu plné mezinárodních specialit má na triku zkušený šéfkuchař Petr Bureš, který nejradši kombinuje chutě Francie, Itálie a Asie. Restaurace je proslulá i úžasnými dezerty a pestrým výběrem kvalitních vín.

Působivou atmosféru obstarává elegantní interiér s vysokými klenutými stropy a originálními skleněnými prvky Ronyho Plesla – jednoho z nejznámějších českých designérů, který slaví úspěchy doma i v zahraničí. Jeho díla vystavují galerie po celém světě. Příjemné posezení nabízí také romantická terasa.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Děkuji především za dokonalý servis oběma číšníkům - Robertovi & Karlovi, které jsme si na skoro tři hodiny dovolili "adoptovat". Večer započal sofistikovanými předkrmy - langustýnky s těstovinovou rýží, dále přenádherně barevné, chutné a servírované foie gras, "label rouge" skotský losos s fenyklem. Hlavním jídlem jsme pokračovali v extázi tohoto narozeniového večera. Tedy snová telecí svíčková, neskutečně chutná křepelka a sele-kotletky s výrornou šťávou. Vrcholem mezi dezerty byla koule Vahrlona - nebesa! Díky moc ještě jednou, zažili jsme nezapomenutelný večer...
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo vynikající, porcemi se však nepřejíte, ale to se ani v takovéto restauraci neočekává, personál pozorný, milý, prostředí úžasné - výhled na pražský hrad. Vyšší cenova hladina,odpovídá však kvalitě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Myslím, že zde jsou slova zbytečná, tohle prostě člověk musí zažít! Doslova chuťový orgasmus, špičkový servis a krásný výhled na Pražský hrad. Restauraci všem vřele doporučuji a už se těšíme na příští návštěvu!
Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant Bellevue Restaurant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO