Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 50 %      hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace BellaVista

Bellavista – unikátní restaurant, jehož kouzlu podlehnete. Chutě a vůně se zde pojí s potěchou oka. Opravdový gurmánský zážitek je korunován neopakovatelnými výhledy na Prahu přes střechy malostranských starobylých budov. Majestát Pražského hradu, Praha na dlani a její tajemství, jedinečné prostory klášterní zahrady, to vše se snoubí v unikátu jménem Bellavista. Menu je složeno tak, aby si zde přišel na své milovník lehké kuchyně, ale též kupříkladu té původní české, která je zde připravována podle tradičních receptur, avšak reflektuje požadavky moderní kuchyně. Dodavatele si vybírají mezi farmáři. Host si tak tady může dopřát chutí jara, léta či podzimu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Losos vynikající, zelenina téměř přepálená a gratinované brambory se nedaly přínosem na ryby ukrojit. Druhé jídlo-koleno bylo OK. Víno bylo výborné.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Tak sem urcite nechodte. Pokud promluvite cesky, tak vas ani neobslouzi, jako nas dnes. Takoveto restaurace by mely byt okamzite z restu.cz smazany!!!. Ceny astronomicke.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO