Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 65x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bella Vida Café

Kavárna s příjemnou atmosférou vám nabízí odpočinkové posezení při šálku jedinečné výběrové kávy z nejlepších českých i zahraničních pražíren. Ke kávě doporučujeme ochutnat laskominu z nabídky domácích mini dezertů a vynikajících dortů. Vydatné snídaně servírují již od 8:30, dále na vás čeká bohatá nabídka sendvičů z domácího chleba, čerstvých těstovin, salátů i masitých pokrmů. Chloubou kuchyně jsou lahodná rizota, která potěší buňky i toho nejnáročnějšího labužníka. Kavárna je svou polohou ideálním místem pro firemní schůzky, přátelská setkání i menší oslavy. V letních dnech si můžete šálek kávy vychutnat na zahrádce s neopakovatelným výhledem na Karlův most.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Bella Vida Café Bella Vida Café
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné klidné prostředí, po romantické procházce Prahou na kavicku, oběd nebo jen malý snack s krásnou vyhlídkou na Vltavu s loděmi a protější břeh i část Kampy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem zde na pracovní schůzce s klientem a byla jsem moc spokojená. Velmi klidné a příjemné prostředí, ideální pro business schůzku. Milý personál a menu s příznivými cenami vzhledem k lokalitě. Vynikající káva. Děkuji a doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO