Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
2 fotografie
Na Splavě 583, Česká Třebová
· Právě otevřeno (10:00 - 21:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Hodnocení Bella kavárna a pizzeria

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Do tohoto podniku v města ležícím na křižovatce železničních cest jsme šli na základě doporučení. Resturace sama velikosti bistra sídlí v domě typickém pro současnou běžnou architekturu. Ani interiér se tomuto stylu příliš nevymyká, tedy nějakou důslednou atmosféru zde nehledejte. Leč vše je upravené a čisté. Sympatické také je, že by sem sice majitelé mohli natěsnat více stolků, ale neučinili tak. Aspoň se tudy dá procházet mezi stolky bez přehnaných obav, že shodíte sousedovi pití. Obsluha je zde místy roztomile roztržitá, více méně se omezuje na přijedí a splnění objednávky. Nepříliš obvyklé je umístění kuchyně - ta tady vlastně není, přímo v podniku se jídlo připravuje u pultíku. Je to dáno asi omezenými prostorovými možnostmi. Vše celkem funguje, jak má. Pizza je dobře připravná, výkřik gastronimie to není, ingredience připomínají domácí zpracování a není jich přehnaně mnoho. Chutná to dobře. Jen s dezertem jsem měl trochu smůlu, příště bych si dal jiný. Jedno každopádně provozovatelém upřít nelze - snahu. A ta se cení.

Jenda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno