Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotky
Na mapě

Informace Bella kavárna a pizzeria

Kavárna Bella Cafébar Vám v centru města nabízí pohodlné posezení u dobré kávy s příjemnou obsluhou.
Možnost soukromých oslav, podnikových večírků, atd.
Zahrádka zpřístupněna v období duben - říjen.
Nabízí zde kávu, zákusky, zmrzlinu, studenou/horkou čokoládu, mléčné shaky, koktejly z čerstvého ovoce, míchané alkoholické i nealkoholické nápoje, aperitivy, italská vína, točené pivo, pizzu, saláty, panini...


Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    3

Do tohoto podniku v města ležícím na křižovatce železničních cest jsme šli na základě doporučení. Resturace sama velikosti bistra sídlí v domě typickém pro současnou běžnou architekturu. Ani interiér se tomuto stylu příliš nevymyká, tedy nějakou důslednou atmosféru zde nehledejte. Leč vše je upravené a čisté. Sympatické také je, že by sem sice majitelé mohli natěsnat více stolků, ale neučinili tak. Aspoň se tudy dá procházet mezi stolky bez přehnaných obav, že shodíte sousedovi pití. Obsluha je zde místy roztomile roztržitá, více méně se omezuje na přijedí a splnění objednávky. Nepříliš obvyklé je umístění kuchyně - ta tady vlastně není, přímo v podniku se jídlo připravuje u pultíku. Je to dáno asi omezenými prostorovými možnostmi. Vše celkem funguje, jak má. Pizza je dobře připravná, výkřik gastronimie to není, ingredience připomínají domácí zpracování a není jich přehnaně mnoho. Chutná to dobře. Jen s dezertem jsem měl trochu smůlu, příště bych si dal jiný. Jedno každopádně provozovatelém upřít nelze - snahu. A ta se cení.

Jenda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba