Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Bejk Buu!

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

Nedělní oběd do krabičky byl pro mě velké zklámání - 2 kousky telecího řízku v kukuřičném těstíčku, oba kusy jako podrážka a v ústech gumová flaksa, nedající se rozkousat. Vzhledem k tomu, že Bejk Buu je zároveň řeznictví je pro mě o to větší zklamání dostat nekvalitní maso právě zde! Bohužel i obal obou řízku byl extrémně "nacucaný" olejem. Je škoda, že kvalita v Bejk Buu jde dolů, protože doposud jídlo bylo většinou velmi dobré. Nicméně na telecí řízek si raději zajedu do Café Savoy, kde mám jistotu kvalitního masa jako základu. Obsluha byla milá a je škoda, že kvalita jídla se nedrží.

 • Uživatelská fotka z Bejk Buu!
V. Hladíková
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno