Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotografií
Sofijské náměstí 3404, Praha 4, Praha
· Nyní zavřeno (10:00 - 23:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Bejk Buu!

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

Nedělní oběd do krabičky byl pro mě velké zklámání - 2 kousky telecího řízku v kukuřičném těstíčku, oba kusy jako podrážka a v ústech gumová flaksa, nedající se rozkousat. Vzhledem k tomu, že Bejk Buu je zároveň řeznictví je pro mě o to větší zklamání dostat nekvalitní maso právě zde! Bohužel i obal obou řízku byl extrémně "nacucaný" olejem. Je škoda, že kvalita v Bejk Buu jde dolů, protože doposud jídlo bylo většinou velmi dobré. Nicméně na telecí řízek si raději zajedu do Café Savoy, kde mám jistotu kvalitního masa jako základu. Obsluha byla milá a je škoda, že kvalita jídla se nedrží.

 • Uživatelská fotka z Bejk Buu!
V. Hladíková
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba