Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Behsud restaurant

Přehled hodnocení
90% celkově
90% personál
90% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nedaleko Václavského náměstí kvalitní restaurace pro milovníky středoasijských pilavů. Za dobrou cenu je velmi dobrá kvalita podávaných pokrmů včetně vín. Návštevu si brzy zopakujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi klidné a příjemné prostředí. Ochutnali jsme dva druhy předkrmů a čtyři hlavní chody, kterým nebylo co vytknout. Myslím, že Behsud určitě stojí za návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Behsud jsme byli se vším velmi spokojeni. Profesionální, ochotný a milý personál. Příjemné a klidné prostředí, vynikající a netradiční jídlo. Všem doporučujeme a v restauraci nejsme určitě naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Večeře zde byla skvělý zážitek, vynikající jídlo, k tomu zde podávají výborné víno, obsluha byla milá a velmi ochotná co nejvíce nás zasvetit do skutečných tradic Afghánistánu. Určitě všem doporučuji vyzkoušet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chcete-li zažít chuť orientální Afghánské kuchyně, tak je právě restaurace Behsud to nejlepsi co můžete v Praze najít. Hned v úvodu vás přivítá perfektní personál spolu s příjemným prostředím odkazující se na Afghánskou kulturu a tradice. To nejlepší vás ovšem čeká, jakmile ochutnáte zdejší jidlo za kterým se budete s chutí vracet. Měl jsem tu možnost se v restauraci Behsud již několikrát najíst a rád se sem vrátím znovu. Mohu tuto restauraci maximálně doporučit!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO