Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 8x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Behsud restaurant

Behsud je tradiční afghánská rodinná restaurace, nacházející se v srdci krásné a historické Prahy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo super, prostředí stylové, na jehnečí kolínko a bramborový komínek mohu kdykoliv a kamkoliv. Na Afghanskou baštu jen do Afghánské restaurace. Lilek, jako předkrm, jsem měl dvakrát , je úžasný.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
we were very happy to try a new cuisine and left happy with the experience we had. the food was good and the place was nice but, unfortunately, it was empty. our opinion is that the food was a bit overpriced, so it will be hard to keep customers coming back.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemný personál, pěkné prostředí s poutavými fotografiemi a předměty z Afghánistánu a výborné jídlo. Ochutnali jsme tradiční jogurtový nápoj (našinci připomíná okurkový salát s kefírem), jako předkrm jsme měli dal a hlavní chod kabuli palaw. Jehněčí masíčko bylo výtečně připravené a vůbec vše bylo vynikající. Zakončili jsme sladkou shirpirou, která je opravdu velmi sladká (na někoho až moc), takže já si moc pochutnal:-) Velmi oceňuji i bezproblémovou reklamaci. Byli jsme zde poprvé a rádi přijdeme znovu.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO