Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Potrefená Husa Beerpoint České Budějovice

Potrefená husa Beerpoint v obchodním centru IGY potěší nejen ty, kteří si chtějí dopřát odpočinek u sklenice dobrého piva, ale i návštěvníky, kteří si chtějí vychutnat dobrý oběd či večeři při sledování sportovních pořadů na velkoplošné obrazovce.

Stejně jako v jiných značkových hospodách Pivovarů Staropramen je i v Potrefené huse Beerpoint kladen důraz na prezentaci piva v kombinaci s vhodným jídlem, na kvalitu a čerstvost používaných surovin, samozřejmostí je pak i příjemný a ochotný personál.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 5
prostředí 3
jídlo 1
Objednal jsem si kuřecí vývar a černý čaj. Dostal jsem čaj mango s strawberry a mastnou vodu bez chuti. Solil jsem, přidal trochu pepře, ale chuť, nebo vůni kuřecí ho jsem z toho stejně nevytřískal... moje nejhorší návštěva Potrefené husy Oceňuji obsluhu, která nespokojenost přijala statečně a nic mi neučtovala.
Restaurace Potrefená Husa Beerpoint České Budějovice
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Potrefená husa je jedna z mých nejoblíbenějších hospod v Budějkách. Dá se zde dobře najíst, mají i kvalitní pivo a dá se doporučit i jako ideální pátkovečerní nálevna.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO