Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 51x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Beergeek Bar

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
tento podnik je opravdu "speciálka" se vším všudy - tolik rozličných druhů piv s pro mě neznámými jmény jsem opravdu snad nikdy neviděla... "nakouřený" pšeničňák mě naprosto dostal!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klady: celý prostor nekuřácký; čisto; pohodlné stoličky; obrovský výběr piv. Zápory: neobsluhuje se u stolu (musíte si chodit objednávat na bar a nápoje si také sami odnesete).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Netradiční hospoda (piva jsou vypsána na plazmových "tabulích") s širokou nabídkou piv z menších českých i zahraničních pivovarů. Degustace piv se mi velmi líbila a rád se někdy vrátím. Musím ale podotknout, že se zde neobsluhuje u stolů, což mi trochu vadilo.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
32 piv v nabiídce a jenom jedno tmavý! :-( To je docela nevyvážená nabídka, ale neva, zrubali jsme se stejně! Prostor je bez obsluhy, jídelní lístek krátký, ale k pivu to stačí. Není to restaurace, je to čistá, moderní a nekuřácká hospoda. Určitě se někdy vrátíme.
Beergeek Bar
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pro mne tentokrát trochu zklamání, a to kvůli nabídce piva, která byla velice jednostranná, ač to zní, vzhledem k možství (32) neuvěřitelně. Jídlo jsem si tentokrát nedával. Nicméně to zde mám rád a i tak se sem rád vrátím.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Podnik 21. století. Hezkej interiér, seznam piv pěkně přehledně na plazmovejch obrazovkách, nabídka piv neskutečná. Zaskočte na jedno, dvě, tři... určitě tu najdete nějaké pivo, které jste ještě nikdy neochutnali.
Beergeek Bar Beergeek Bar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
POdnik, v kterém jsem dlouho nebyl. MAjitele považuji za velmi vstřícné, obsluha se snaží (vyhovovalo by mi spíš, kdyby obsluha "chodila", než si objednávat vždy na baru, ač je mi zřejmý důvod /měnící se piva/, ale když je u baru mnoho lidí, je to opravdu na dlouho, rozumnější by mi přišlo, kdyby si člověk objednal a obsluha pak přinesla), prostředí se mi líbi, pivo dobré, ač samo spíše dražší, což je dáno lokalitou a cenou piva. Jídlo mi nechutnalo (křidýlka - trochu mastné, nic moc ochucené, omáčka hodně tekutá, chuť nic moc), bohužel :-(
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Velmi hezký a příjemný bar dobře metrem dopravně dostupný s mnoha typy světových piv. Pivo je sice trochu dražší ale velmi dobré a pravidelně ho obměňují.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Podnik si drží svou úroveň a zaměření.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Široký, stále se měnící a výborný výběr piv z celého světa s důrazem na české minipivovary. K jídlu si můžete dát kuřecí křídla na cca 15 způsobů, ale nejsou moc dobrá, zkuste raději sandwich.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO