Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 51x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Beergeek Bar

Těšit se můžete na piva z celého světa, cidery, saké. Přijďte ochutnat pivo z některé z 32 píp. Každý den narazí na čep 5-10 nových piv, mnoho z nich nebudete moci najít na čepu nikde jinde.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
tento podnik je opravdu "speciálka" se vším všudy - tolik rozličných druhů piv s pro mě neznámými jmény jsem opravdu snad nikdy neviděla... "nakouřený" pšeničňák mě naprosto dostal!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klady: celý prostor nekuřácký; čisto; pohodlné stoličky; obrovský výběr piv. Zápory: neobsluhuje se u stolu (musíte si chodit objednávat na bar a nápoje si také sami odnesete).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Netradiční hospoda (piva jsou vypsána na plazmových "tabulích") s širokou nabídkou piv z menších českých i zahraničních pivovarů. Degustace piv se mi velmi líbila a rád se někdy vrátím. Musím ale podotknout, že se zde neobsluhuje u stolů, což mi trochu vadilo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO