Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Beer Bar

Beer Bar nabízí široký výběr pivních moků. Piva točí pomocí kompresoru a sudy jsou předchlazené v pivním skladu. Možnost zajištění karaoke i DJe. Pro soukromé akce lze využít oddělenou zadní část nebo celý prostor Beer baru. Pro sportovní fanoušky je zde plazmová televize, na které lze sledovat všechna důležitá sportovní klání. Aktivní vyznavači hospodských sportů jistě uvítají fotbálek umístěný v zadní části pivotéky. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Zajímavá hospůdka, když chcete ochutnat nějaké netradiční pivo. Hospůdka je hezká, ale bývá dosti hlučná a zakouřená, což ale vylepšuje otvírací doba. Obsluha bývá všímavá a přátelská.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jak již název napovídá, pro milovníky piva je beer bar vhodná možnost, jak okusit i něco méně tradičního. V nabídce bývají i piva menších a méně známých pivovarů, které tu vždy rádi zkoušíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po hokeji jsme s kamarady zasli na pivko. Zdrzeli jsme se o cca 30 minut, ale rezervace nam byla podrzena-velka pochvala! Pivo bylo vyborne a personal se o nas staral skvele, diky.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO