Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 66x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

BEEF BAR

Přehled hodnocení
91% celkově
92% personál
87% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 38x
4 26x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je hodne malá, ale i tak je příjemná. Byla jsem velmi spokojena s obsluhou. Jídlo mi chutnalo, ale dalo by se na něm jeste zapracovat. Steak byl výborný.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Naše druhá návštěva s přáteli v Beef Bar a jídlo opět skvělé. Burger, steaky a grilovaný ananas chutnaly výborně, rádi opět zavítáme. Jen bych uvítala větší výběr velikosti steaků. Nad 200 g jsou pro většinu žen myslím moc velké a buď se musí s někým rozdělit nebo mají jen omezené možnosti výběru.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Je to relativně nový podnik, byl jsem tam podruhé. Doporučuji jejich pastrami sandwich - dělají ho dobře, jako v New Yorku :-) Steak byl také výborný, takže není co vytknout.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme ochutnali v Beef Baru jejich steaky. "New York Strip" steak z nízkého roštěnce byl správně propečený podle objednávky - medium/rare. Velká, v troubě pečená brambora, měla měla velice chutný dressing. Přílohy ke steakům v této restauraci jsou zahrnuty v ceně. Rovněž tak karafa kohoutkové vody je zdarma. Všichni zaměstnanci, od provozní paní Michaely, přes obsluhu pana Libora a šéfy grilu Zory a Aleše jsou milí, vstřícní a usměvaví. Beef Bar je restaurace kam se člověk rád vrací. V přední části je možno si zakoupit čerstvé maso na steaky,pocházející z Jižní Ameriky. Jaký rozdíl proti českému hovězímu!
BEEF BAR BEEF BAR
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
It's a nice experience here in beefbar, fresh and delicious foods, steaks, waitress is friendly. Will fully recommend to anyone are searching great place for steak!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto skvělé maso i víno
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bez zaváhání prohlašuji, že toto je v této době nejlepší restaurace podávájící pastrami senvič v Praze. Na stejném chlebu, jaký je servírován v USA, vysoce naložené vrstvy pastrami, okurek, atd. a k tomu fazole a typický, rovněž americký, cole slaw. Steaky jsme ještě neochutnali, ale už se na to chystáme. A ještě něco navrch - (karafa vody je ZDARMA přinesena ke každému jídlu (ne jako skoro všude jinde, kde se platí i100 kč za kohoutkovou vodu) a přílohy ke steakům, (je jich několik ve výběru) jsou již zahrnuty v ceně. Ne jako ve většině českých restaurací, kde platíte odděleně za vepřové i zelí i knedlík. Naše obsluha, slečna Zuzka je milá, usměvavá, profesionální a rychlá. V restauraci si můžete koupit i kvalitní uruguajské výběrové maso na steaky a odnést domů. Pro milovníky autentických amerických steaků a sandwichů je to to pravé místo, kam zajít.
BEEF BAR BEEF BAR BEEF BAR

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO