Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 65x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

BEEF BAR

Uruguayské hovězí maso, argentinské a uruguayské víno, pastrami, výborné steaky a maso na grilu, to je BEEF BAR.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Naše druhá návštěva s přáteli v Beef Bar a jídlo opět skvělé. Burger, steaky a grilovaný ananas chutnaly výborně, rádi opět zavítáme. Jen bych uvítala větší výběr velikosti steaků. Nad 200 g jsou pro většinu žen myslím moc velké a buď se musí s někým rozdělit nebo mají jen omezené možnosti výběru.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Je to relativně nový podnik, byl jsem tam podruhé. Doporučuji jejich pastrami sandwich - dělají ho dobře, jako v New Yorku :-) Steak byl také výborný, takže není co vytknout.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme ochutnali v Beef Baru jejich steaky. "New York Strip" steak z nízkého roštěnce byl správně propečený podle objednávky - medium/rare. Velká, v troubě pečená brambora, měla měla velice chutný dressing. Přílohy ke steakům v této restauraci jsou zahrnuty v ceně. Rovněž tak karafa kohoutkové vody je zdarma. Všichni zaměstnanci, od provozní paní Michaely, přes obsluhu pana Libora a šéfy grilu Zory a Aleše jsou milí, vstřícní a usměvaví. Beef Bar je restaurace kam se člověk rád vrací. V přední části je možno si zakoupit čerstvé maso na steaky,pocházející z Jižní Ameriky. Jaký rozdíl proti českému hovězímu!
BEEF BAR BEEF BAR
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO