Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bed Lounge

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bar Bed lounge ja naprosto unikátní svým stylem a designem. Je to místo určené fajnšmekrům, kteří vyhledávají netradiční podniky. Koktejly jsou tu super a pokud máte rádi shishu, přijdete si taky na své.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět a zase můžu doporučit Bed lounge jelikož je na velmi dobrém místě přímo u staromáku, rezervace proběhla v pořádku, dostali jsme dobre místo, obsluha rychla, vse čisté, výborne drinky urcǐte jeste zajdeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bed lounge je na dobrém místě přímo u staromaku, rezervace proběhla v pořádku, dostali jsme dobre místo, obsluha rychla, vse čisté, výborne drinky urcǐte jeste zajdeme
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prijemny bar, neobvykla atmosfera sezeni na postelich, dobre drinky. Obsluha by mohla chodit casteji, take nastal problem pri placeni, protoze noikde nemeli uvedeno, ze rezervace byla pres alakarte. Doporucuji ovbsluze nekolikrat pripomenout narok na slevu.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
Tak tato "restaurace" byla obrovským zklamáním. Něco tak hnusného už jsem s přítelem opravdu dlouho nejedli. To, že hamburger byl za 150Kč značilo, že bude nejspíš menší, což by nevadilo kdyby se dal aspoň jíst. Bulka byla úplně přepečená, což se dalo poznat tvrdostí a téměř hnědou barvou. Na chuť byl naprosto suchý, že se to nedalo ani spolknout. V Bed Lounge Restaurant & Bar jsme chtěli zažít nějaký neobvyklý zážitek což se opravdu povedlo. Tak hnusně už jsme se dlouho nenajedli. Ke koktejlům bych řekla, že se jednalo spíše o průměr. Jediné co zde tedy stojí za návštěvu je zážitek, kdy místo obyčejného sezení v baru ležíte na pohovkách. Myslím však, že tohle můžete zažít i v jiných (lepších) restauracích po Praze.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 1
Great BAR to start an evening out with your girlfriends. Happy hour cocktails it will be the next time as well:-) PS: k jidlu jsme nemeli nic takze nemuzu hodnotit.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO