Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bed Lounge

Bed Lounge je první postelový bar a restaurace v Praze. Těšte se na výjimečnou atmosféru, luxusní prostředí a spoustu postelových sofa s bílým povlečením a polštáři. V podniku můžete ochutnat široký výběr koktejlů, vín a specialit mezinárodní kuchyně.
Interiéru dvoupatrové restaurace dominuje bílá barva podkreslená intimními barevnými světly, která se mění podle tónů relaxační hudby. Vedle postelí poskytuje pohodlné posezení i řada stolečků. Unikátní styl a prostor Bed Lounge je ideální jak pro pohodový večer ve dvou, tak i originální večírky.
Postelové bary a restaurace slaví úspěch po celém světě. Najdete je například v New Yorku, Miami, Bangkoku, Pekingu, Londýně, Frankfurtu nebo Amsterdamu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bar Bed lounge ja naprosto unikátní svým stylem a designem. Je to místo určené fajnšmekrům, kteří vyhledávají netradiční podniky. Koktejly jsou tu super a pokud máte rádi shishu, přijdete si taky na své.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět a zase můžu doporučit Bed lounge jelikož je na velmi dobrém místě přímo u staromáku, rezervace proběhla v pořádku, dostali jsme dobre místo, obsluha rychla, vse čisté, výborne drinky urcǐte jeste zajdeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bed lounge je na dobrém místě přímo u staromaku, rezervace proběhla v pořádku, dostali jsme dobre místo, obsluha rychla, vse čisté, výborne drinky urcǐte jeste zajdeme
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO