Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Beas Vegetarian Dhaba Týnská

Jedná se o tradiční indickou vegetariánskou kuchyni (pokrmy bez masa, vajec, ryb, ani produktů, které je obsahují). V Beas vaří každý den od základů, bez polotovarů. Snaží se nabídnout široké veřejnosti jídlo připravované s maximálně etickým přístupem k okolnímu světu, které by přitom bylo chutné, výživné, zdravé a finančně dostupné všem.
Vegetarian dhaba Beas má v Praze 5 poboček (Sokolovská, Bělehradská, Vladislavova, Týnská, Na Pankráci) - každá z nich má jinou otevírací dobu, Všechny, kromě Purkyňovy, nabízejí hodinu před zavírací dobou ve všech Dhabách 40% slevu na veškeré vážené jídlo.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
výhodou samoobsluzneho pultu je, ze si proste vyberete, na co mate zrovna chuť nebo o cem si myslíte, ze by vám chutnat mohlo. Posedět tu lze i na dvorku, což v parnem létě potěší.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO