Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 28x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

IMRVÉRE Bazar bar bowling

Stylový interiér a atmosféra restaurace Vás přenese do dob minulých. Imrvere je takový „malý bazar“, i když žádný z vystavených předmětů není na prodej. Prohlédnout si můžete hudební nástroje různého druhu, staré přístroje a spotřebiče, populární i nepopulární vývěsky nebo historický tisk. Restaurace s kapacitou 50 míst je Vám k dispozici pro konání soukromých a firemních akcí. Dle Vašeho přání zajistí slavnostní hostiny a jiné rodinné oslavy jako životní jubilea, křtiny, promoce, stužkovací a maturitní večírky, srazy ze školy, ale také rauty nebo firemní večírky s bowlingovým turnajem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci večer s rodinou a byli jsme velmi spokojeni. Vyzkoušeli jsme pizzu a burger, obsluha milá, prostředí zajímavé, pro nekoho možná nepohodlné sezení na starých židlích u stolů z šicích strojů, ale patří to do téma restaurace. Podnik mohu jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající jídlo - měli jsme Jalapeňos hamburger a Vepřovou panenku s pepřovou omáčkou - jídlo bylo opravdu zážitkem. Obsluha také rychlá a příjemná. Mohu určitě doporučit, my jste tu určitě nebyli naposled.
IMRVÉRE Bazar bar bowling
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
IMRVÉRE - opět velmi dobrá volba. Nejdříve bowling (absolutní amatéři ), a po hodině hry jsme si velice pochutnali na hamburgerech. Díky - kuchaři (kuchařko)- moc dobré. Obsluze patří rovněž velké díky. Příště opět zde.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO