Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 22x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

IMRVÉRE Bazar bar bowling

Stylový interiér a atmosféra restaurace Vás přenese do dob minulých. Imrvere je takový „malý bazar“, i když žádný z vystavených předmětů není na prodej. Prohlédnout si můžete hudební nástroje různého druhu, staré přístroje a spotřebiče, populární i nepopulární vývěsky nebo historický tisk. Restaurace s kapacitou 50 míst je Vám k dispozici pro konání soukromých a firemních akcí. Dle Vašeho přání zajistí slavnostní hostiny a jiné rodinné oslavy jako životní jubilea, křtiny, promoce, stužkovací a maturitní večírky, srazy ze školy, ale také rauty nebo firemní večírky s bowlingovým turnajem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V uvedené restauraci jsme nebyli poprvé. A nelitujeme ... a zase se tady určitě vrátíme. Venku bylo jako v peci, uvnitř v pohodě. Výborná obsluha, dobré jídlo... co dodat ? (dobrý počin je --- džbán ochucené vody na každém stole k MENU zdarma).
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi chutné jídlo. Pružnost personálu ohledně výměny přílohy v meničku. Překvapila mně možnost bezlepkové housky k burgeru. Džbán vody zdarma byl milou pozorností. Určitě se sem vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO