Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 19x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

IMRVÉRE Bazar bar bowling

Stylový interiér a atmosféra restaurace Vás přenese do dob minulých. Imrvere je takový „malý bazar“, i když žádný z vystavených předmětů není na prodej. Prohlédnout si můžete hudební nástroje různého druhu, staré přístroje a spotřebiče, populární i nepopulární vývěsky nebo historický tisk. Restaurace s kapacitou 50 míst je Vám k dispozici pro konání soukromých a firemních akcí. Dle Vašeho přání zajistí slavnostní hostiny a jiné rodinné oslavy jako životní jubilea, křtiny, promoce, stužkovací a maturitní večírky, srazy ze školy, ale také rauty nebo firemní večírky s bowlingovým turnajem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
IMRVÉRE Bazar bar bowling
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Plno - po příchodu do restaurace jsme museli čekat, až nám obsluha přidělí místo. Nebylo to dlouho. Měli jsme rezervaci (RESTU) ale obsluha neměla ani ponětí o této rezervaci. Vše ale dopadlo dobře. Restauraci vřele doporučujeme. Výborné, kvalitní, velice dobře připravené jídlo lahodilo nejen zraku ale i žaludku. Pití- víno, pivo i kávy v pohodě. Obsluha rychlá, na výši. A kuchaři - ti měli(y) určitě fofr - vždyť bylo úplně plno. Díky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo perfektní jako vždy, a nejvíc skvělý byl hovězí tataráček s topinkami. Jen se nám stalo už podruhé, že přes restu, i když byla naše rezervace potvrzena, jsme neměli rezervaci stolu! Naštěstí místo bylo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO