Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 16x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

IMRVÉRE Bazar bar bowling

Stylový interiér a atmosféra restaurace Vás přenese do dob minulých. Imrvere je takový „malý bazar“, i když žádný z vystavených předmětů není na prodej. Prohlédnout si můžete hudební nástroje různého druhu, staré přístroje a spotřebiče, populární i nepopulární vývěsky nebo historický tisk. Restaurace s kapacitou 50 míst je Vám k dispozici pro konání soukromých a firemních akcí. Dle Vašeho přání zajistí slavnostní hostiny a jiné rodinné oslavy jako životní jubilea, křtiny, promoce, stužkovací a maturitní večírky, srazy ze školy, ale také rauty nebo firemní večírky s bowlingovým turnajem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
bowling a výboré šunkové koleno k tomu je ideální kombinace pěkného večera,,a i přes zaplněnost restaurace vše proběhlo k naprosté spokojenosti zúčastněných,,těšíme se na další akce
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí restaurace příjemné, obsluha velice vstřícná a rychlá. Naše jídlo výborné, a to co se nosilo k okolním stolům vypadalo lákavě. Máme důvod se vrátit!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
pěkný podnik s ochotným personálem a dobrou pizzou a velkm výběrem nápojů,Jako jedni z mála přijímají Restu vouchery,což je velké plus.rezervace a vše bez problémů.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO