Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 252x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Battistova cihelna

Přehled hodnocení
93% celkově
95% personál
91% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 171x
4 71x
3 8x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v prostředí cihelny, kde cihlu na stropě a zdech nevidět, což mě osobně trošku chybělo k atmosféře. Obsluha skvělá, jídlo k ceně naprosto dostačující. Jen ten zvuk se nese, že ostatní hosty okolo pokládáš za sousedy za tebou. Děkujeme, rádi se vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace zaujme především svým netypickým prostředím bývalé cihelny. Je krásně zrekonstruovaná a ozvláštňuje ji tajemná akustika. Jídlo i personál vynikající, odpovídá nastavené cenové hladině. Návštěvu velmi doporučuji a rád se vrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Stejně jako poprvé jsme si tu užili jídlo. Pstruh s limetkovým rizotem neměl chybu, stejně tak steaky z hovězího masa. Prostředí je příjemné, jen se dost nese zvuk a je zde kvůli sklepení vyšší vlhkost, takže lze cítit takovou zatuchlost. Plusem je dětský koutek. Výhrady bych měla k obsluze. Ze začátku snaha prevazovala. Vse pěkně vysvětleno, pak se ale chodili oba stridave snad kazdou minutu ptát, jestli máme vybráno. Pritom bylo vidět, ze stále čteme v lístku. Po zaplaceni ale naopak jakoby se po vsech slehla zem, to tam byly jen dva stoly. Žádné poděkování nebo nashledanou. Treba sto korun dysko se nezdalo dostatečne. Proste ctvrt hodiny nikde nikdo, přitom pri uvítání pomahali i z kabatu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
We had a lovely waitress. She was friendly and helpful throughout the meal. Everyone loved the restaurant as it is a very interesting building and the food is very good.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dali jsme si rybu (pražmu královskou), těstoviny s krevetami, hovězí steak a dětské řízky a vše bylo velmi dobré. Nejvíce mě však potěšil dezert. Byla jsem mile překvapena velmi příjemnou obsluhou a vstřícností vůči dětem. Jediné minus za nepříliš kvalitní výběr hudby - diskotékové tóny se nám k prostředí ani jídlu příliš nehodily. Jinak ale mohu s klidným svědomím doporučit.
Restaurace Battistova cihelna Restaurace Battistova cihelna Restaurace Battistova cihelna Restaurace Battistova cihelna
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Nadstandardně milá a ochotná obsluha. Ceny srovnatelné ne-li vyšší než v centru Prahy. Škoda, že v oknech jsou nesmyslně velké rostliny, které brání přirozenému světlu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO