Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Batalion Café & Music Bar

Historie hudebního klubu Batalion sahá až do roku 1880, ve kterém byl známý spíše jako místo, kde se scházela pražská galerka a byly o něm točeny i dobové celovečerní filmy. Klub prošel řadou změn, při kterých se měnila jak jeho podoba, tak i jeho klientela. Významnou změnou byla v roce 2009 rekonstrukce dolní části klubu do komiksového stylu, doplněného jedinečnými velkoplošnými obrazy nejslavnějšího českého komiksového autora „Káji“ Saudka. Následná rekonstrukce horní části, která proběhla v roce 2010, završila přerod Batalionu na unikátní stylový klub, který snoubí oldies a moderní prvky. Prostory klubu jsou vhodné pro posezení s přáteli, firemní akce. Podávají zde alkoholické i nealkoholické nápoje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Originální prostředí, milá obsluha a dobré drinky. Jediné minus pro mě, že nepřijímají platební karty a drinky se platí ihned, ikdyz sedí parta lidí u stolečku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO