Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Basilico - pizzeria & ristorante

Přehled hodnocení
90% celkově
93% personál
82% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 7x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po prvni navsteve restaurace Basilico zde pusobi prijemne prostredi, ochotna a mila obsluha, jidlo v podobe gnochi s ctyrmu druhy syru a pizza crudo chutnalo dobre.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V naší oblibéné pizzerii Basilico jsme byli opět velice spokojeni. Jídlo bylo moc dobré, personál přátelský, ceny příznivé. Tuto restauraci rozhodně doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jednoduché ale hezké prostředí s milým personálem, restaurace zjevně oblíbená k rychlému obědu či příjemnému večernímu posezení. Pizza trochu zklamala (sušený česnek a zavadlá rukola zkazily jinak velmi dobrý první dojem), překvapivě dobrý (byť dle nabídky však dost drahý) byl dezert.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme voucher ze slevomatu na libovolné těstoviny, gnocchi, rizotto či pizzu a dezert dle výběru a kávu či čaj. Byli jsme naprosto spokojeni. Personál velmi příjemný, jídlo vynikající, dezert skvostný, prostředí příjemné, jen ubírám jednu hvězdičku za pavučiny u stropu, byly po celém podniku, jedna maličká kaňka na jinak dokonalém místě.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci není problém najít. Personál je opravdu famózní a díky tomu je posezení hned o hvězdičku lepší. Cítíte se velice příjemně. Předkrm a desert by se dal nazvat gurmánským zážitkem a hlavní chod byl jen o kapku za nimi - tudíž výborný. Suma sumárum: jídlo + Stella Artois = výborná volba
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Já i manželka jsme byli více než spokojeni, paní servírka rychlá a příjemná, pizzy, kafčo a dezertíky podle představy. Prostředí velice příjemné a dobře dostupné. Přijdeme určitě brzo znova.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Již jsem zde byla a opět jsem byla mile překvapena, jak je obsluha příjemná a ochotná. Jídlo bylo opravdu znamenité, takže se určitě velmi ráda vrátím:o)) Petra
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme opět navštívili pizzerii Basilico a znovu jsme byli velice spokojeni. Doporučit můžeme nejen pizzy, ale i rizoto s pravými hřiby, které manželce moc chutnalo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jedna z restaurací, co upřednostňuje kvalitu nad kvantitou. Obsluha velmi příjemná, jídlo nám moc chutnalo (těstoviny a risoto s žampiony a lanýžovým přelivem). A grepový sorbet byl naprosto fantastický!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO