Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Basilico - pizzeria & ristorante

Přehled hodnocení
95% celkově
97% personál
86% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci není problém najít. Personál je opravdu famózní a díky tomu je posezení hned o hvězdičku lepší. Cítíte se velice příjemně. Předkrm a desert by se dal nazvat gurmánským zážitkem a hlavní chod byl jen o kapku za nimi - tudíž výborný. Suma sumárum: jídlo + Stella Artois = výborná volba
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Já i manželka jsme byli více než spokojeni, paní servírka rychlá a příjemná, pizzy, kafčo a dezertíky podle představy. Prostředí velice příjemné a dobře dostupné. Přijdeme určitě brzo znova.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Již jsem zde byla a opět jsem byla mile překvapena, jak je obsluha příjemná a ochotná. Jídlo bylo opravdu znamenité, takže se určitě velmi ráda vrátím:o)) Petra
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme opět navštívili pizzerii Basilico a znovu jsme byli velice spokojeni. Doporučit můžeme nejen pizzy, ale i rizoto s pravými hřiby, které manželce moc chutnalo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jedna z restaurací, co upřednostňuje kvalitu nad kvantitou. Obsluha velmi příjemná, jídlo nám moc chutnalo (těstoviny a risoto s žampiony a lanýžovým přelivem). A grepový sorbet byl naprosto fantastický!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Malé prostředí, hezký interiér, pokud nepočítáme zázemí, stoly pro dva převážně, s možností sezení venku. Jídlo bylo vynikající a dezert na závěr byl perfektní třešnička na dortu. Spokojenost byla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Basilico jsme byli opět velice spokojeni. Pizzy nám moc chutnaly, oproti naší minulé návštěvě byla rozšířena nabídka dezertů. Prostředí je velice příjemné, personál milý a přátelský.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Do podniku jsem se dostala díky voucheru. Mile mě překvapila ochota a vstřícnost personálu, ačkoliv jsme již měli "předplacené" služby. Pizza byla dobrá, doporučuju
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Útulná italská restaurace, kde si pochutnáte na vynikajícím jídle, i když jsme šli na voucher. Velmi milá a příjemná obsluha. Rozhodně doporučuji některý z dezertů, mňamka.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace Basilico chodíme pravidelně. Moc nám tam pokaždé chutná, dnes jsme si dali pizzy a jako dezert košíček s vanilkovou zmrzlinou. Personál je přátelský a milý k dětem.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO