Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotografií

Bartida Degustation Bar & Shop

Havelská 500/25, Praha 1, Praha
· Nyní zavřeno (12:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Bartida Degustation Bar & Shop

Jedná se o koktejlový a degustační bar v samotném centru staré Prahy, 100 m od Staroměstského náměstí. V nabídce naleznete široký výběr českých prémiových pálenek, likérů, absinthů, karibských rumů, super prémiových vodek, ginů a tequil. Ze všech těchto destilátů Vám barmani namíchají vynikající koktejly a nebo doporučí ideální způsob podávání. Pokud Vás některý z destilátů okouzlí můžete si ho odnést ihned domů a to díky spojení našeho baru s maloobchodní prodejnou. Dále pořádáme řízené i neřízené rumové degustace, tématicky zaměřené prezentace a přednášky pro odborníky i širokou veřejnost. Vše pod vedením zástupců jednotlivých značek.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba