Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 21x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Barrio Gotico Cafe

Přehled hodnocení
94% celkově
96% personál
90% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace naprosto předčila naše očekávání a to po všech stránkách. Profesionální milá pozorná a při tom nevtíravá obsluha a naprosto dokonalá kuchyně.
Barrio Gotico Cafe Barrio Gotico Cafe
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Cítili jsme se velmi příjemně. Kvalitní suroviny, mily personál i hezké stylové prostředí. Ceny na tuto lokalitu vyšší, cena kousku dortu skoro 100kc. Byli jsme celkově spokojeni.
Barrio Gotico Cafe
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stavovali jsme se jen na odpoledni kavu a byli jsme naprosto nadseni. Skvely personal, uchvatne prostredi, dokonale sladene Spanelsko s Moravou. Kafe skvele a dezerty lze oznacit za naprosto nebeske. Meli jsme panna cottu s boruvkami a pareny cokoladovy dort. Bonusem byl krasny detsky koutek.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli poprve. A byli jsme příjemně překvapeni. Velmi příjemné prostředí, jidlo i káva vynikajici, personál byl milý a pozorný. Návštěva byla sice jedna z těch poněkud dražších, ale určitě ji zase někdy zopakujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo podle očekávání výborné. Rozhodně doporučujeme dát si tapas a na závěr pralinky. Jediná výtka směřuje k obsluze, která byla milá a pozorná, ale docela dlouho trvalo než přišla ke stolu, takže se nám oběd hodně protáhl.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět velké nadšení - naprosto excelentní od obsluhy - příjemná a profesionální , přes skvělé jídlo - opravdu gastronomický zážitek ! A na terase osvěžující mlha, což se v ČR zatím vidí stále celkem vyjímečně . Opravdu skvělé a už se těšíme na další návštěvy !!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprostý úžas, dokonalost ve VŠECH směrech ! První úžas - návštěva toalet, kde je k dispozici kosmetika Loccitane. Následuje perfektně profesionální nabídka příjemné obsluhy a pak gastronomický zážitek - naprosto skvěle připraveného a naservírovaného menu! Doporučené víno - opět skvělé ! A na závěr vynikající káva dovrší exkluzívní zážitek z dokonalého nedělního odpoledne ! Takhle se to opravdu zažije jen vyjímečně !!! Podnik bezkonkurečně na špici české gastronomie a profesionálního servisu ! Děkujeme za opravdu exkluzívní zážitek ve všech směrech a maximálně doporučujeme všem!!!! Naprostá spokojenost a už víme, že tady si vždy najdeme čas při cestě po Moravě, abychom se zastavili. Věra Navrátilová

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO