Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 27x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Barrio Gotico Cafe

Barrio Gotico Cafe je gurmánská restaurace rodinného typu spojující tradiční moravskou kuchyni se španělskou a středomořskou. Nabízí výborná jídla doplněná víny z jižní Moravy a španělských vinařských oblastí. Najdete ji v těsném sousedství kurdějovského gotického kostela svatého Jana Křtitele. Uvnitř, na první pohled nenápadného domku, vás přivítá klid a pohoda, hudba a příjemná vůně praskajícího krbu. Prostředí restaurace samo naladí návštěvníkovy smysly a připraví jej na nerušenou konzumaci lahodných pokrmů.

Produkty kuchyně vyrobené převážně z čerstvých lokálních a domácích surovin, dezerty vlastní výroby, tapas, dobrá káva a další lahůdky uspokojí všechny smyslové orgány. Návštěvu vám zpříjemní profesionální a sympatický personál. Pokud budete chtít strávit více času na Jižní Moravě, můžete příjemně relaxovat v nedalekém Hotelu Kurdějov, kde můžete využít wellness, tenisové kurty, bowling, návštěvu vinného sklepa nebo řízené degustace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět luxusní zážitek, tentokrát prvotní zážitek s chobotnicovým cappucinem - opravdu skvělé ! Vynikající jídlo, neuvěřitelný personál, skvělá vína.....vše NEJ !!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Barrio Gotico Cafe
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je stylová v krásném místě pod gotickým pevnostním kostelem na dně údolíčka porostlého vinicemi. Stylová a stylově upravená jsou i zdejší jídla.Výborné hovězí i drůbež a k tomu široký výběr vín se kterým obsluha dobře poradí.Skvělý zážitek nejen pro chuťové buňky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO