Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Barracuda steak house

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Lokalita a prostředí restaurace je velice příjemné, jídlo bylo velice chutné až na množství. Jedinou výčitkou této restaurace je personál, chování a arogantní přístup číšníků je neomluvitelný a dovolím si říct, že to velice škodí restauraci.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Poprvé hodnotíme jako průměrné. Jídlo nebylo špatné, ale tentokrát nic, co by nás přesvědčilo se vrátit.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hovězí steak i losos jednoduše výborný
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát kulinářské zklamání. Oproti tortilám, které nemají chybu byl vepřový steak nedodělaný. Kuchař se omluvil s tím, že bylo maso vysoké a tak se zcela nepropeklo. Budiž. Čekal bych však omluvu ve formě minimálně kávy zdarma. Nic takového. Objednal jsem si dezert, pečený banán. Pravda je, že v jídelním lístku není pečený banán uveden, ale u obsluhy jsem si doslova pečený banán vyžádal. Také proto, že při poslední návštěvě nám byl pečený banán jako dezert nabídnut. Dostanete banán zabalený do tortily a nebylo to ani teplé:( Takže jsem se pečeného banánu v tortile nedočkal. Příště tedy na tortily, které jsou opravdu dobré a řádně Vás nasytí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poměrně klidné okolí restaurace při využití zahrádky. V blízkosti rybník a park. Parkování bez problému. Personál milý a rychlý. Jídlo bylo chutné a velmi syté. Na dezert již nezbylo místo, ale máme v plánu vyzkoušet banán chocolate monkey :o)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme zkusili na doporučení. Poloha není úplně nejvýhodnější (mimo centrum), ale okolí vypadalo hezky a klidně. Venku mají menší terasu, interiér je "vyzdoben" fotkami herců a hereček. Můžete hned zjistit kolik holywoodskych hvězd znáte jménem :-) Jídelní lístek mohl být klidně chudší, budilo to trochu dojem, že kvantita je na úkor čerstvosti surovin. Ale asi mají velký obrat návštěvníků :-) Jídlo bylo chutné, všichni byli spokojeni. Restauraci bych určitě doporučil, těsíme sa na další návštěvu Kladna :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné překvapení na periferii Kladna. Pěkný interiér, na zdech fotky amerických hereckých odolů. Velmi široká nabídka jídel, každý jsme si dali něco jiného a přesto bylo jídlo na stole rychle. Jídlo bylo chutné, čerstvé suroviny. Výborná americká limonáda :-) Mohu jen doporučit k návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO