Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Barracuda steak house

Tex - Mex (texas - mexico speciality, středomořská kuchyně - mořské ryby a popularitou ověřená mezinárodní jídla). Do 14 hodin je restaurace nekuřácká.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hovězí steak i losos jednoduše výborný
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát kulinářské zklamání. Oproti tortilám, které nemají chybu byl vepřový steak nedodělaný. Kuchař se omluvil s tím, že bylo maso vysoké a tak se zcela nepropeklo. Budiž. Čekal bych však omluvu ve formě minimálně kávy zdarma. Nic takového. Objednal jsem si dezert, pečený banán. Pravda je, že v jídelním lístku není pečený banán uveden, ale u obsluhy jsem si doslova pečený banán vyžádal. Také proto, že při poslední návštěvě nám byl pečený banán jako dezert nabídnut. Dostanete banán zabalený do tortily a nebylo to ani teplé:( Takže jsem se pečeného banánu v tortile nedočkal. Příště tedy na tortily, které jsou opravdu dobré a řádně Vás nasytí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poměrně klidné okolí restaurace při využití zahrádky. V blízkosti rybník a park. Parkování bez problému. Personál milý a rychlý. Jídlo bylo chutné a velmi syté. Na dezert již nezbylo místo, ale máme v plánu vyzkoušet banán chocolate monkey :o)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO