Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Barracuda steak house

Tex - Mex (texas - mexico speciality, středomořská kuchyně - mořské ryby a popularitou ověřená mezinárodní jídla). Do 14 hodin je restaurace nekuřácká.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Nedoporučuji. Personál sice jakš takš ochotný, ale jídlo velmi průměrné. Vývarové polévky jsou nudle plavající v tuku a ničem jiném. Mořské plody nedodělané. Obsazenost odpovídá kvalitě. Téměř nula. Steaky neumí udělat dle přání zákazníka. Za mne NE.

Martin Adámek
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Lokalita a prostředí restaurace je velice příjemné, jídlo bylo velice chutné až na množství. Jedinou výčitkou této restaurace je personál, chování a arogantní přístup číšníků je neomluvitelný a dovolím si říct, že to velice škodí restauraci.

Kajolinka
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Poprvé hodnotíme jako průměrné. Jídlo nebylo špatné, ale tentokrát nic, co by nás přesvědčilo se vrátit.

habibtiK8
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno