Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Barevná kavárna na londýnské

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto kavárnu jsem s kamarádkami navštívila poprvé a byly jsme velmi spokojené. Obsluha byla příjemná, z množství dortů jsme si nemohly vybrat a kamarádce bramborová polévka moc chutnala. A to prostředí! Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jen plusy: velmi příjemný, personál, časté kulturní akce, nekurácký podnik s příjemným prostředím, dostatek místa mezi jednotlivými stolky, široká nabídka nápojů.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Už při vstupu se mi velice líbila prostorná zahrádka, kde posedávalo spousta lidí. Po vstupu mě překvapil vzdušný prostor kavárny a výtvarné pojetí výzdoby stěn. Měl jsem jen nealko pšeničné pivo z Bavorska které ale nemají všude a bylo velice dobré!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Barevnou kavarnu navstevuji rada, je krasna, prostredi prijemne, personal mily, jidlo, kava i zakusky vynikajici. Dekuji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO