Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Barevná kavárna na londýnské

Nekuřácká a nealkoholická kavárna v centru Prahy nabízí široký sortiment mléčných a nealkoholických koktejlů, čajů z čerstvých bylinek, ovocné a zeleninové "freshe", zmrzlinové poháry a zákusky, čerstvé obložené bagety, toasty, kus-kus a saláty... Navíc mužete využít i free wifi, dětský koutek, v letním čase i zahrádku s posezením či poležením na trávě. Ikonou kavárny jsou malby romského malíře Palyho Paštiky, který svou fantazií dal místu osobité kouzlo a charakter. Součástí kavárny je i zrekonstruovaný sklepní sál, kde se pravidelně konají kulturní akce a který je možno i pronajmout například pro pořádání výstav, přednášek, oslav, školení, filmových večerů a koncertů... Otevřeno je od pondělí do pátku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto kavárnu jsem s kamarádkami navštívila poprvé a byly jsme velmi spokojené. Obsluha byla příjemná, z množství dortů jsme si nemohly vybrat a kamarádce bramborová polévka moc chutnala. A to prostředí! Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jen plusy: velmi příjemný, personál, časté kulturní akce, nekurácký podnik s příjemným prostředím, dostatek místa mezi jednotlivými stolky, široká nabídka nápojů.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Už při vstupu se mi velice líbila prostorná zahrádka, kde posedávalo spousta lidí. Po vstupu mě překvapil vzdušný prostor kavárny a výtvarné pojetí výzdoby stěn. Měl jsem jen nealko pšeničné pivo z Bavorska které ale nemají všude a bylo velice dobré!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO