Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Barešův Ranč

Stylová restaurace o kapacitě 80 osob s kachlovými kamny Vám celoročně nabízí příjemné a klidné posezení u dobrého jídla a pití. V létě můžete využít dalších 40 míst na zahrádce restaurace a nejen při západu slunce nad rybníkem vychutnat vína z naší vinotéky. V kuchyni používají čerstvé hovězí maso z vlastního chovu pana Bareše, ostatní suroviny pak od místních farmářů nebo prověřených dodavatelů. V letních měsících můžete ochutnat čerstvé pstruhy z bazénku na zahrádce restaurace. Kromě vyhlášených steaků připravují také jídla tradiční české kuchyně. Vybírat můžete ze stálého jídelního lístku. Každý den Vás navíc kuchaři překvapí nějakou specialitou, kterou na jídelním lístku nenajdete.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí na novém ranči s výhledem na rybník a v bezprostřední blízkosti "obora". Restaurace příjemná, se slušnou obsluhou a výborným jídlem. Já měl burger, který mohu jen doporučit!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha nadmíru vstřícná a starostlivá. Jídlo do 20-30 minut. Super, určitě brzy zopakuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO