Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar The Immigrant

Jediný anglicky mluvící nekuřácký piano bar v Brně s nejlepším výběrem piva z Anglie a Česka. Klub otevřený v roce 2010.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo výborné - opět jsme neodolali výborným burgerům s hranolkami či salátkem. Nabídka piv nás příjemně překvapila. Bohužel obsluha byla pomalá a ne moc všímavá, když nám došlo pití. I při příchodu jsme museli slečnu zastavit, že bychom si kromě pití chtěli objednat i jídlo.
Celkově    
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Objednala jsem si stůl na 12:00 v zápětí mi volala slečnaz restu, že restaurace má plno, ale že můžeme přijít v 11 nebo 13:30. Byli jsme tam od 11 a ve 12 nebyl v restauraci nikdo. Tak pak nerozumím tomu telefonátu. Polévka vývar byl výborný, obědový burger nedochucený, podprůměrný.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí a výborné burgery s úžasnými steakovými hranolkami či báječným salátem. Nicméně pivo, cider, whiskey a gin dotváří tu pravou atmosféru. Vřele doporučuji .
Bar The Immigrant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO