Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

2 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Bar Bowling Balkán

Bowling Bar se nachází v Brně v areálu Sport Balkán. Velké prostory bowlingu poskytují dostatek místa pro firemní večírky, narozeninové party, a díky odděleným boxům na sezení nabízí i soukromí pro partu přátel, co si jen tak chtějí zpříjemnit večer a zažít skvělou zábavu při hraní bowlingu v Brně. Nechybí široký výběr džusů, míchaných nápojů. K jídlu pizza, lahodný Medovník a chuťovky k pivu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Chcete-li si s přáteli zahrát bowling, šipky, laser game či kulečník a nemůžete se rozhodnout, Balkán je dobrá volba. Z mají tu vše. Je to příjemné posezení s kamarády a fajn večer. trochu mě ovšem mrzí, že některé dráhy na bowling nejsou úplně ve 100% stavu. Zrovna ta naše byla mírně křivá, dalo se to zjistit pouhým okem a hlavně chyběly naváděcí šipky na dráze. Obsluha je velice příjemná. Nabízejí tu i drobné občerstvení a pizzu. My si dali Chilli nachos s rajčatovou omáčkou. Sice vše kupované, ale chuťově se to docela dalo. Trochu nepraktické servírování omáčky. Ve velice malém kalíšku, takže se omáčka nedala ani nabrat, aniž byste jí nepokydali stůl. Navíc poměrově k nachos jí bylo docela málo.

  • Uživatelská fotka z Bar Bowling Balkán
  • Uživatelská fotka z Bar Bowling Balkán
  • Uživatelská fotka z Bar Bowling Balkán
  • Uživatelská fotka z Bar Bowling Balkán
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno