Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar Serpentin Bowl hotelu Akademic

Hotel a kongresové centrum Academic se nachází v klidném centru města Roztoky u Prahy. Vzdálenost od hlavního města je pouhých 7 km (metro A - Dejvická) a 13 km od letiště Praha Ruzyně. Společně s obytným a obchodním komplexem tvoří jeden architektonický celek nového náměstí. V suterénu hotelu jsou pro Vás připraveny 4 bowlingové dráhy s profesionálním vybavením, na kterých můžete prověřit svou kondici a strávit příjemné okamžiky s Vašimi přáteli. Své bowlingové klání si můžete zpříjemnit občerstvením v našem Serpentin bowl baru. Celý prostor je vhodný k pronajmutí na soukromou oslavu, firemní párty apod. Při významných sportovních událostech je k dispozici projekce 1,5 x 1,5 metru. Dále jsou k dispozici jsou konferenční prostory s celkovou kapacitou až 300 míst. Všechny tyto prostory jsou vybaveny moderní kongresovou technikou a hotel poskytuje kompletní konferenční servis. Nejen pro hotelové hosty, ale i pro ostatní návštěvníky hotelu jsou k dispozici tři gastro provozy, které mimo jiné umožňují pořádání svatebních hostin či rodinných oslav. K odpočinku a relaxaci můžete využít hotelovou saunu. Součástí lobby baru je Galerie Academic, kde vystavují své fotografie přední čeští fotografové. Samozřejmostí je možnost využití připojení k internetu zdarma, parkování v podzemním parkovišti, využití hotelového transferu na místo vašeho určení, či nabídka širokého spektra výhodných balíčků. Hotel Academic nabízí ubytování v 50 klimatizovaných a komfortně vybavených pokojích s televizí se satelitním příjmem, minibarem, trezorem a přípojkou na internet, s celkovým počtem 119 lůžek.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO