Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Coctail Bar Žlutá ponorka

Žlutá ponorka je moderní bar v netradičním a zajímavém interiéru s celkovou kapacitou 100 míst. V baru se můžete dle nálady usadit buďto v klidové části (která zároveň slouží v případě uzavřených akcí jako salónek s kapacitou 40 míst), nebo si můžete zvolit část rušnější, popř. vychutnat si koktejly v samém centru dění - na baru. Dopřejte si atmosféru koktejlového baru na vaší privátní akci, firemním večírku, svatbě či narozeninové oslavě. Na základě dlouholetých cateringových zkušeností připraví koktejlové menu s libovolným množství koktejlů, ať už klasických ze zdejšího baru, nebo s tématikou dané akce či firmy. Možnost domluvení i barmanské show.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Široká nabídka koktejlů, dost možná největší ve městě. Jednotlivé koktejly moc dobré, navíc velmi stylově servírované. Prostředí příjemné a navíc prostorné, což bylo fajn v tom, že jsme nemuseli nikoho překřikovat. Rozhodně spokojenost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Nádherné prostředí. O proti předchozímu podniku, co zde sídlil, bylo prostředí zlepšeno. Mírné rozpaky s obsluhou ohledně usazení a rezervace. Ale jinak moc příjemní a ochotní. I malý předkrm jako pozornost. Vše profesionální. Jídlo výborné. Maso jako dort. :-) Menší porce, ale dostačující. Nádherný podnik. Vřele doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO