Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Bar Neptunus

Nabízí příjemné posezení v luxusně laděném prostoru baru. Můžete využít nabídku pokrmů z restaurace, nebo se věnovat širokému spektru specialit baru. Nedílnou součástí barového menu jsou míchané nápoje, alko-nealko cocktails, sekty, champagne, moravská a zahraniční vína. Pro opravdové vinné labužníky obsahuje nabídka vína z Francie, Itálie, Chile, Brazílie, Jižní Afriky, Austrálie, Nového Zélandu a ostatních exotických zemí. Samozřejmě tu myslí i na milovníky kávy a proto do nabídky zahrnuli i množství ochucených kávových specialit. V létě nezapomeňte navštívit slunnou terasu s výhledem na lipenské jezero a okusit některé ze zmrzlinových pohárů či koktejlů. Restaurace a bar disponují dostatkem prostoru a možností využití pro oslavy, svatby, rauty, semináře, školení, projekci a promítání firemních prezentací. Po dohodě je možnost uzavřené společnosti či zapůjčení grilu a grilování.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Hezká restaurace přímo na pobřeží Lipenské přehrady. Při naši návštěvě se povedlo počasí a s kulisou Lipenské Mariny skoro jako u Středozemního moře. Jídlo dobré a rychle hotové .
Bar Neptunus
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace přímo na břehu jezera vyzývající k sezení venku na zahrádce ale bohužel větrné a nepříjemné počasí to nedovolovalo. Tak příště se to lépe vydaří
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO